• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg

Jeżeli z tęsknotą wspominasz każde odwiedziny południowego krańca naszego Kraju, odwiedź koniecznie Karczmę Jeleń, która zaczaruje każdego gościa prawdziwie góralską atmosferą…

Karczma w zakopiańskim stylu dostarczy solidnej dawki podhalańskiego klimatu. Wnętrze urzeka przytulnym drewnianym wykończeniem oraz autentyczne góralskimi dodatkami, chociażby unikatowym kamiennym kominkiem, który rozgrzeje serce każdego Gościa. Oryginalność i piękno w swojej prostocie to najodpowiedniejsze określenie stylu Karczmy Jeleń.

W menu lokalu nie brakuje tradycyjnego góralskiego jadła. Regionalne przysmaki już od progu kuszą gości swoim aromatem. Specjalnością kuchni Karczmy Jeleń jest „Polędwica z kurkami spod smreków” i „Golonka z Bacówki” oraz wiele innych mięsiw i napitków charakterystycznych dla kuchni góralskiej.

Nad podhalańską tradycją pieczołowicie czuwają właściciele, którzy pochodzą z Zakopanego. Cząstkę zimowej stolicy Polski zmaterializowali we wsi Jeleń. Dzięki Nim nastrojowość i romantyzm gór przeniesiona została daleko na północ.

Karczma Jeleń to góralska magia w sercu Krajny!

Hej!

Karczma Jeleń oferuje organizację imprez okolicznościowych takich jak wesela, komunie, urodziny, chrzciny, uroczystości rodzinne i jubileuszowe oraz imprezy firmowe - bankiety, spotkania, szkolenia, konferencje.

Posiadamy salę stylizowaną na góralską dostępną dla 150 osób, wyposażoną w projektor multimedialny oraz profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie.

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem kuchennym, które pozwala na przygotowanie rozmaitych potraw, dbając o wysoką jakość menu a także wyrafinowany smak oraz gust klientów. Gwarantujemy kompleksową obsługę oraz pełną satysfakcję, dostosowując się do wymogów proponowanych przez Klienta.

Chleb ze smalcem

Kwaśnica

Naleśnik

Pieczona golonka

Sernik domowy

Stek z dodatkami